בשעה טובה אתם בונים בית או רוכשים דירה, אתם עומדים לפני תכנון מחדש ועיצוב הבית או העסק – נרשמתם לאתרי עיצוב, דפדפתם במגזינים והגעתם לנקודה שבה אתם שואלים: האם יש לנו את הניסיון והידע המקצועי בתכנון הפנים? האם נוכל לחשוב על כל הפתרונות היעילים, באופן מקצועי ולשמור על תקציב? האם נצליח לפתור את כל הבעיות שיעלו עם ביצוע הפרוייקט? האם נצליח ליצור קו אחיד ומתאים לטעמינו?

תקופת הבניה / שיפוצים מתאפיינת כתקופה של הוצאות כספיות גבוהות וצפייה גבוהה לא פחות מהתוצאה. נדרשת על כן יד מכוונת, מקצועית של מעצבת ומתכנתת בעלת ניסיון, שתנהל ותכוון את הפרויקט, שנקרא הבית שלכם.

  • תכנוןועיצוב פנים בהתאמה לגיל השלישי
  • שיפוץ והרחבה
  • ליווי בעת בניה בתיאום מלא עם האדריכל/ית
  • שיפוץ ומיתוג מחדש של משרדים
  • תכנון פנים בתים פרטיים ודירות
  • עיצוב פנים וסטיילינג
  • רענון לקראת מכירה

מעצבת פנים בירושלים / מעצבת פנים במודיעין והסביבה / מעצבת פנים בגוש עציון / מעצבת פנים בפתח תקוה / מעצבת פנים מבשרת ציון/ מעצבת פנים בשוהם / מעצבת פנים ברמת גן

טלילה עיצוב פנים
זה הזמן לפנות אלי

שמי טלילה ואני מעצבת פנים עצמאית מאז 2004.

כמעצבת מנוסה אני אדע לנצל את החלל, אחסוך לכם חרדות וכאב ראש  וגם אחסוך לכם כסף:

בנייה נכונה של תקציב, קנייה במקומות טובים שנותנים שירות וסחורה טובה, ועבודה עם ספקים טובים יעלו לכם פחות,
מלעבוד ללא יד מכוונת, בסופו של דבר.

מתי להתקשר אלי?

כמה שיותר מוקדם. אפשר ורצוי לפעמים להתייעץ עוד לפני קניית דירה או בשלב התכנון עם האדריכל. ככל שתהליך התכנון וההחלטות נעשים לפני תחילת השיפוץ או הבנייה – כך עבודת השיפוץ תוכל להתקדם מהר יותר.

עבודות העיצוב שלי מאופיינות, בעיקר, ביכולת להתאים את סגנון העיצוב ופתרונות התכנון, לצרכים של בעלי הבית (או העסק), תוך הקשבה אמיתית,  וליווי ופיקוח על כל תהליכי העבודה באופן אישי, כולל מציאת פתרונות בשטח.

אתם מוזמנים ללחוץ עכשיו על כפתור צור קשר ולהצטרף ללקוחות מרוצים, שהפכו במהלך העבודה המשותפת גם לחברים.

לפגישת ייעוץ חייגו 054-6981431 או השאירו פרטים ותיענו בהקדם